Dnia 2024-04-28 13:00 odbyło się spotkanie między Stal Mielec oraz Legia Warszawa zakończone wynikiem 1-3

Wczoraj, 28 kwietnia 2024 roku, na Stadionie Miejskim w Mielcu odbył się pojedynek pomiędzy drużynami Stal Mielec i Legia Warszawa w ramach 30. kolejki Ekstraklasy. Mecz zakończył się zwycięstwem Legii Warszawa 3:1, po emocjonującym starciu, które było rozstrzygane do ostatnich minut.

Ekstraklasa: Stal Mielec - Legia Warszawa 1-3

Dzisiejszego popołudnia na Stadionie Miejskim w Mielcu odbył się zacięty mecz pomiędzy drużynami Stal Mielec a Legią Warszawa. Spotkanie w ramach 30. kolejki Ekstraklasy dostarczyło wielu emocji i niezapomnianych momentów dla kibiców obu ekip.

Spotkanie rozpoczęło się dynamicznie, a już w 21. minucie na listę strzelców wpisał się Josué, zdobywając bramkę dla gości. Mieleccy zawodnicy nie zamierzali jednak odpuszczać i odpowiedzieli szybko - w 39. minucie to Ilia Shkurin wpisał się na listę strzelców, doprowadzając tym samym do wyrównania.

Druga połowa to dalsza walka obu zespołów o kontrolę nad meczem. Mimo determinacji Stali Mielec, to Legia Warszawa okazała się być skuteczniejsza - w 76. minucie bramkę na wagę prowadzenia zdobył Bartosz Kapustka, a ostateczne rozstrzygnięcie meczu zapewnił Maciej Rosołek, zdobywając bramkę na 3-1 w doliczonym czasie gry.

Gospodarze mieli problemy z dyscypliną na boisku, co skutkowało dwiema żółtymi kartkami dla Krystiana Getingera i Berta Esselinka. Z kolei w drużynie gości żółte kartki otrzymali Josué oraz Bartosz Kapustka.

Warto odnotować, że żadna z drużyn nie zanotowała czerwonej kartki w tym meczu, choć emocje momentami sięgały zenitu. Wynik 1-3 na korzyść Legii Warszawa pozwolił gościom na zdobycie cennych trzech punktów w walce o ligowe mistrzostwo.

Na koniec spotkania zawodnicy Stali Mielec i Legii Warszawa dzielnie podziękowali kibicom za wsparcie, obiecując kolejne emocjonujące widowiska w przyszłości. Następne mecze dla obu drużyn zapowiadają się równie interesująco, a fani piłki nożnej już nie mogą doczekać się kolejnych starć na boiskach Ekstraklasy.