Mecz między Legia Warszawa oraz Jagiellonia zakończony wynikiem 1-1 na stadionie Stadion Miejski Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego

Wczorajszy mecz pomiędzy Legią Warszawa a Jagiellonią na Stadionie Miejskim Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego zakończył się remisem 1-1. Legioniści prowadzili po bramce zdobytej przed przerwą, jednak podopieczni trenera z Białegostoku zdołali wyrównać w drugiej połowie. Spotkanie toczyło się w ramach 27. kolejki Ekstraklasy i dostarczyło kibicom wiele emocji.

Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok: 1-1

Mecz pomiędzy dwoma zespołami Ekstraklasy, Legią Warszawa oraz Jagiellonią Białystok, odbył się wczoraj na Stadionie Miejskim Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego. Sędzią głównym spotkania był Szymon Marciniak.

Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 15:30. Atmosfera na stadionie była niesamowita, kibice obu drużyn gorąco dopingowali swoich piłkarzy, tworząc niesamowitą aurę.

Pierwsza połowa była pełna emocji, a bramkę dla Legii Warszawa zdobył Marc Gual w 30. minucie po skutecznej asyście Josuée. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1-0 dla gospodarzy.

W drugiej połowie Jagiellonia Białystok zdecydowanie podniosła swoje tempo i starała się o wyrównanie. Ostatecznie udało im się to w 83. minucie, kiedy to Jesús Imaz trafił do siatki po dogodnej sytuacji stworzonej przez Dominika Marczuka.

Mimo starań obu drużyn, ostatecznie mecz zakończył się remisem 1-1. Obie ekipy zasłużenie wywalczyły po jednym punkcie.

W trakcie meczu żadna z drużyn nie otrzymała żółtej ani czerwonej kartki, co świadczy o fair play zawodników obu ekip.

Legia Warszawa w kolejnych meczach zmierzy się z zespołami Raków Częstochowa, Śląsk Wrocław oraz Stal Mielec. Natomiast Jagiellonia Białystok czeka starcie z Cracovią Kraków, Zagłębiem Lubin oraz Pogonią Szczecin.