Legia Warszawa - Widzew Łódź, wynik spotkania: 3-1

Legia Warszawa - Widzew Łódź wynik 3-1. Dnia 2023-09-03 15:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego rozegrał się znakomity mecz ligi Ekstraklasa kolejki 7. Na przeciw siebie stanęły Legia Warszawa i Widzew Łódź.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Legia Warszawa oraz Widzew Łódź wynik to 1-1. Końcowy wynik meczu to 3-1.

Gole strzelali: Ernest Muçi 5' 1-0 Kacper Tobiasz Jordi Sánchez 44' 1-1 Henrich Ravas Ernest Muçi 75' 2-1 Josué 90' 3-1

Żółte kartki Legia Warszawa: Josué 90'

Żółte kartki Widzew Łódź: Marek Hanousek 90'

Czerwone kartki Legia Warszawa:

Czerwone kartki Widzew Łódź: Luís da Silva 90'

Sędzią głównym tego spotkania był Tomasz Musial, Polska. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Legia Warszawa stawi czoła Piast Gliwice, następne spotkania z drużynami Aston Villa i Gornik Zabrze a Widzew Łódź podejmie Cracovia Krakow. Następne mecze zagra z drużynami Korona Kielce i Concordia Elbląg.

Dzisiaj wierni fani śledzą poczynania, które startują w lidze Ekstraklasa. Mocne futbolowe zespoły i zawodnicy jak Josué Marek Hanousek nieustannie sprawiają kapitalnym kibicom emocje z najwyższej półki. Zapadające w pamięć zmagania pomiędzy zawodnikami z ligi okazują się zagorzałe, nie często okazuje się, że spotkania nas męczą. Często natrafiamy na nieprzepisowe sytuacje na faul zakończone wielokrotnie żółtą kartką, spektakularne asysty czy gole gwarantujące dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Zachęcamy, żeby śledzić zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i oglądać spotkania piłkarskiej popularnej ligi Ekstraklasa. Legia Warszawa oraz Widzew Łódź i ich udział w lidze Ekstraklasa gwarantuje super emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych doświadczonych sportowców oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie jak Stadion Miejski Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego.