Spotkanie Zaglebie Lubin kontra Legia Warszawa zakończone wynikiem 1-3 na obiekcie Stadion Zagłębia Lubin

Zaglebie Lubin kontra Legia Warszawa, wynik 1-3. Dnia 2022-02-04 19:30 na obiekcie sportowym Stadion Zagłębia Lubin rozegrał się emocjonujący mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 20 pomiędzy Zaglebie Lubin a Legia Warszawa.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Zaglebie Lubin a Legia Warszawa wynik to 0-2. Końcowy wynik meczu to 1-3.

 

Gole strzelali: M. Rosołek 40' 0-1 Josué B. Kopacz 45' 0-2 P. Szysz 48' 1-2 K. Chodyna P. Wszołek 88' 1-3

Żółte kartki Zaglebie Lubin: Kacper Chodyna 37' Łukasz Poreba 50'

Żółte kartki Legia Warszawa: Mateusz Wieteska 11' Josué 19' Mattias Johansson 53'

Czerwone kartki Zaglebie Lubin:

Czerwone kartki Legia Warszawa:

Główny arbiter meczu to Piotr Lasyk, Polska. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym meczu meczu Zaglebie Lubin stawi czoła Pogon Szczecin, następne spotkania z drużynami Wisla Plock oraz Slask Wroclaw natomiast Legia Warszawa podejmie Warta Poznań. Następne mecze zagra z drużynami Nieciecza oraz Wisla Krakow.

W dzisiejszych czasach oddani kibice piłki nożnej z dużym entuzjazmem śledzą ciekawe potyczki, które dotyczą ligi Ekstraklasa. Składające się z utalentowanych napastników i obrońców futbolowe zespoły z ligi oraz piłkarze jak Kacper Chodyna Mateusz Wieteska raz za razem zapewniły wyśmienitym fanom wiele wrażeń. Interesujące zmagania pomiędzy drużynami zdarzają się niezwykle bezkompromisowe, nie często okazuje się, że widowiska przynudzają. Systematycznie zdarzają się nieprzepisowe sytuacje na faul, niezwykłe bramki oraz asysty, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Serdecznie zachęcamy, aby być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach, śledzić spotkania sportowe emocjonującej ligi Ekstraklasa oraz przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących zmagań piłkarskich. Zaglebie Lubin i Legia Warszawa jak ich udział w Ekstraklasa zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wszechstronnych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie, Stadion Zagłębia Lubin.