Spotkanie między Legia Warszawa i Wisla Krakow zakończone wynikiem 2-1 dnia 2022-02-25 19:30 na stadionie Stadion Miejski Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego

Legia Warszawa vs Wisla Krakow 2-1. W dniu 2022-02-25 19:30 na stadionie Stadion Miejski Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego rozegrał się emocjonujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki 23 pomiędzy Legia Warszawa a Wisla Krakow.

Pierwsza połowa meczu między Legia Warszawa i Wisla Krakow zakończyła się 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-1.

Gole strzelali: T. Pekhart 8' 1-0 M. Rosołek K. Gruszkowski 79' 1-1 M. Wieteska 90' 2-1 Josué

Żółte kartki Legia Warszawa: Josué 85'

Żółte kartki Wisla Krakow: Joseph Colley 35' Dor Hugi 77' Michal Frydrych 90'

Czerwone kartki Legia Warszawa:

Czerwone kartki Wisla Krakow: Michal Frydrych 90'

Sędzią głównym tego spotkania był Piotr Lasyk, Polska. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu Legia Warszawa stawi czoła Górnik Łęczna, następne spotkania z drużynami Slask Wroclaw i Górnik Łęczna. Kolejno natomiast Wisla Krakow podejmie Olimpia Grudziądz. Następne mecze zagra z drużynami Lechia Gdansk i Lech Poznan.

W dobie dzisiejszych czasów oddani kibice z zapałem śledzą poczynania ligi Ekstraklasa. Liczące się futbolowe drużyny i zawodnicy tacy jak Josué Joseph Colley nieustannie sprawiają wyśmienitym fanom mnóstwo emocji. Obserwujemy idealne asysty czy sytuacje podbramkowe, nieprzepisowe faule dodające wyjątkowe wrażenia z meczu. Walki między graczami okazują się nader zagorzałe, bardzo rzadko bywa definitywnie, że są to potyczki statyczne. Z tego względu warto śledzić widowiska piłkarskie znanej ligi Ekstraklasa, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli i śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych. Legia Warszawa i Wisla Krakow oraz ich udział w lidze Ekstraklasa zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Stadion Miejski Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego.