Spotkanie ŁKS Łódź kontra Legia Warszawa zakończone wynikiem 1-1

W dniu 10 grudnia 2023 roku na Stadionie Miejskim LKS Łódź odbył się mecz piłkarski pomiędzy drużynami ŁKS Łódź i Legia Warszawa. Spotkanie zakończyło się remisem 1-1, a pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1-0 na korzyść gospodarzy. Mecz ten odbył się w ramach 18. kolejki Ekstraklasy.

Mecz piłki nożnej: ŁKS Łódź - Legia Warszawa

Dnia 10 grudnia 2023 roku na Stadionie Miejskim ŁKS Łódź odbył się mecz pomiędzy drużynami ŁKS Łódź a Legia Warszawa w ramach 18. kolejki Ekstraklasy. Spotkanie zakończyło się remisem 1-1, a wynik do przerwy wynosił 1-0 na korzyść gospodarzy.

Już w 45. minucie gry Jedrzej Zajac zdobył bramkę dla gospodarzy po asyście Dani'a Ramireza, dając prowadzenie swojej drużynie.

Po przerwie to Legia Warszawa wyszła zdecydowanie zmotywowana, a w 51. minucie Paweł Wszołek wpisał się na listę strzelców, doprowadzając do wyrównania. Bramka ta była asystowana przez Radovana Pankova.

W trakcie meczu sędzia główny, Tomasz Musial, pokazał żółte kartki zawodnikom obu drużyn. Po stronie gospodarzy kartoniki obejrzały: Bartosz Szeliga (67'), Kay Tejan (90') oraz Marcin Flis (90'), natomiast w drużynie gości ukarani zostali: Juergen Elitim (44'), Yuri Ribeiro (45') oraz Radovan Pankov (90').

Nie odnotowano czerwonych kartek na boisku.

W kontekście kolejnych spotkań, ŁKS Łódź zmierzy się z zespołami: Ruch Chorzów, Korona Kielce oraz Widzew Łódź, natomiast Legia Warszawa stanie do rywalizacji przeciwko: AZ Alkmaar, Cracovii Kraków oraz ponownie z Cracovią Kraków.