Mecz Legia Warszawa vs Radomiak Radom na stadionie Stadion Miejski Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego dnia 2022-09-02 18:30: 1-0

Legia Warszawa vs Radomiak Radom wynik 1-0. Dnia 2022-09-02 18:30 na stadionie Stadion Miejski Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego rozegrał się mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 8 pomiędzy Legia Warszawa a Radomiak Radom.

Po pierwszej połowie spotkania między Legia Warszawa a Radomiak Radom wynik to 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-0.

Gole strzelali: R. Augustyniak 83' 1-0 E. Muçi

Żółte kartki Legia Warszawa: Artur Jędrzejczyk 35' Filip Mladenović 56' Bartosz Kapustka 62'

Żółte kartki Radomiak Radom: Maurides 56' Pedro Justiniano 56'

Czerwone kartki Legia Warszawa:

Czerwone kartki Radomiak Radom:

Główny sędzia spotkania - Piotr Lasyk, Polska. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Legia Warszawa zmierzy się już z Raków Częstochowa, następne spotkania z drużynami Miedz Legnica i Lech Poznan. Kolejno natomiast Radomiak Radom zmierzy się z Wisla Plock. Następne mecze zagra z drużynami Raków Częstochowa i Cracovia Krakow.

Coraz częściej zauważamy, że kibice z zapałem śledzą potyczki, które mają miejsce w lidze Ekstraklasa. Liczące się drużyny futbolowe z ligi i zawodnicy tacy jak Artur Jędrzejczyk Maurides nieprzerwanie serwują pierwszorzędnym fanom wrażenia z najwyższej półki. Interesujące potyczki między graczami są niezwykle bezkompromisowe, bardzo rzadko okazuje się ostatecznie, że są to spotkania statyczne. Nieustannie zdarzają się nieprzepisowe faule, efektowne asysty i gole, które gwarantują niesamowitych emocji z oglądanego widowiska sportowego. To też warto przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek piłkarskich,oglądać spotkania piłkarskie pasjonującej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Legia Warszawa i Radomiak Radom i ich udział w Ekstraklasa zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na wspaniałym stadionie, Stadion Miejski Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego.