Mecz między Pogon Szczecin i Legia Warszawa zakończony wynikiem 3-1 dnia 2022-04-24 15:30

W dniu 2022-04-24 15:30 na stadionie Stadion Miejski im. Floriana Krygiera odbył się mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 30. Zmierzyły się Pogon Szczecin i Legia Warszawa.

Po pierwszej połowie spotkania między Pogon Szczecin oraz Legia Warszawa wynik wynosił 1-1. Końcowy wynik spotkania to 3-1.

Gole strzelali: Luka Zahović 26' 1-0 Damian Dąbrowski 38' 1-1 Luka Zahović 62' 2-1 Kamil Grosicki 68' 3-1 Luka Zahović

Żółte kartki Pogon Szczecin: Konstantinos Triantafyllopoulos 12'

Żółte kartki Legia Warszawa: Mateusz Wieteska 74'

Czerwone kartki Pogon Szczecin: Benedikt Zech 53'

Czerwone kartki Legia Warszawa:

Sędzią głównym tego spotkania był Szymon Marciniak, Polska. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Pogon Szczecin zmierzy się już z Slask Wroclaw, następne spotkania z drużynami Lechia Gdansk i Nieciecza. Kolejno natomiast Legia Warszawa zmierzy się z Stal Mielec. Następne mecze zagra z drużynami Gornik Zabrze i Jagiellonia.

Wierni kibice piłki nożnej śledzą bardzo interesujące potyczki, które startują w lidze Ekstraklasa. Utalentowane drużyny piłkarskie z ligi i zawodnicy jak Konstantinos Triantafyllopoulos Mateusz Wieteska nieustannie zapewniają wyśmienitym kibicom wiele emocji. Regularnie obserwujemy wyśmienite bramki czy asysty, bezlitosne faule kończące się niejednokrotnie czerwonym kartonikiem, które gwarantują dreszczyk emocji z oglądanego widowiska piłkarskiego. Potyczki między piłkarzami z ligi są nader nieustępliwe, nie często zdarza się ostatecznie, że są to zmagania nużące. Dlatego więc warto oglądać spotkania piłkarskiej popularnej ligi Ekstraklasa, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich. Udział takich drużyn jak Pogon Szczecin oraz Legia Warszawa w lidze Ekstraklasa zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie na żywo tych utalentowanych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na historycznym stadionie, Stadion Miejski im. Floriana Krygiera.