Spotkanie Legia Warszawa kontra Slask Wroclaw zakończone wynikiem 1-0

Legia Warszawa kontra Slask Wroclaw, wynik końcowy 1-0. W dniu 2022-03-07 18:00 na stadionie Stadion Miejski Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego rozegrał się mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 24. Na przeciw siebie stanęły Legia Warszawa oraz Slask Wroclaw.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Legia Warszawa a Slask Wroclaw zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

 

Gole strzelali: P. Wszołek 69' 1-0 Josué

Żółte kartki Legia Warszawa: Jurgen Çelhaka 49' Maik Nawrocki 61'

Żółte kartki Slask Wroclaw:

Czerwone kartki Legia Warszawa:

Czerwone kartki Slask Wroclaw:

Sędzią głównym tego spotkania był Tomasz Musial, Polska. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu drużyna Legia Warszawa zmierzy się już z Nieciecza, następne spotkania z drużynami Raków Częstochowa oraz Lechia Gdansk. Kolejno natomiast Slask Wroclaw zmierzy się z Wisla Plock. Następne mecze zagra z drużynami Lech Poznan oraz Raków Częstochowa.

W dobie dzisiejszych czasów wierni fani piłki nożnej z dużym zapałem śledzą poczynania w lidze Ekstraklasa. Ciekawe futbolowe zespoły z tejże ligi oraz zawodnicy jak Jurgen Çelhaka nieustannie zapewniają wyborowym kibicom wiele emocji. Walki pomiędzy piłkarzami z ligi zdarzają się zaciekłe, rzadko okazuje się jednoznacznie, że są to potyczki usypiające. Obserwujemy spektakularne gole oraz asysty, nieczyste faule, które gwarantują niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Serdecznie zachęcamy, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz przeglądać spotkania sportowe profesjonalnej ligi Ekstraklasa oraz przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek futbolowych. Legia Warszawa oraz Slask Wroclaw oraz ich udział w lidze Ekstraklasa zapewnia super emocje oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie "live" tych wybitnych sportowców oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie jak Stadion Miejski Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego.